Publikováno

První poskytovatel v insolvenci

První poskytovatel služeb k EET pokladnám, společnost E.E.T. One, a.s., která provozuje aplikaci EET1, je v insolvenci (dočíst se více můžete nejen zde). Doufám, že nepatříte mezi ty, kteří musí řešit přechod k jiné pokladně. Pokud se vás to ale týká, podívejte se u nás. Možná nemám skladem vždy vše, možná si na zboží nějaký den počkáte. Nicméně máte jistotu, že u nás vždy zboží dostanete. Tento eshop provozuji sice pod obchodní značkou, ale i pod svým jménem. Jménem, které si nechci zkazit. Podnikám tak, abych obchod rozvíjel. A nezahltil se zbytečným zbožím, které neprodám.

Nemám sice eshop za statisíce, ani sklady za miliony. Ale vždy zboží dodám za uvedenou cenu. Snažím se, abychom měli levné pokladny, ale nikdy nepůjdu pod nákupní cenu. Sami jste podnikatelé, takže víte o čem mluvím.

Pokud tedy chcete pokladnu za rozmnou cenu a bez paušálu, podívejte se u mě. Možná vám stačí jen program (od 899 Kč), možná potřebujete i individuální řešení, které standardně v eshopu nemáme. Se vším dokážeme pomoci včetně následného servisu.

Václav Kočiš
MojeTržba.cz – majitel tohoto eshopu