Jednoduché a ekonomické řešení pokladen pro elektronickou evidenci tržeb.


Můžete si vybrat, kolik chcete za pokladnu utratit. A u nás ji najdete již od 5 500 Kč. Navíc neplatíte za správu žádné poplatky.

Dokážeme uspokojit nejen ty, kteří hledají nejlevnější pokladny, ale i náročnější uživatele. Pokud patříte mezi podnikatele, kteří chtějí již pořádný stroj, určitě se podívejte na možnosti Pokladní komplet III. Je postavený tak, aby splňoval požadavky na nejvyšší kvalitu a splnil vše, co potřebujete ve svém podnikání.

Všechny pokladny mají SW od společnosti Arrowsys. Můžete si vybrat jednoduchou pokladnou Lilka. Ta splňuje vše, co pro základní prodej využijete. A prodeje z ní můžete exportovat do skladových zásob, kde se následně odepíšou.

Pokud ale potřebujete mít napojení na skladové zásoby online, oceníte pokladnu se SW ANetCa, nebo EET Maloobchod. ANetCa je uživatelsky jednoduchá pokladna. Nabízí položkový, ale i volný prodej. Její uživatelské prostředí oceníte zejména v provozech s vysokou frekvencí účtenek.

Prodáváte tisíce položek? Pak pro vás může být nejvhodnější pokladna se SW EET Maloobchod. Pokladna je přímo určená pro řízení prodeje velkého množství položek. Umožní vám jednoduše prodávat a spravovat skladové zásoby.